
Végre, végre, végre!
Március 18-án lezárták felújítás miatt az Újpesti vasúti híd gyalogos- és kerékpárútjának egy részét. Mi meg lépcsőztünk a másik oldalon, mert az ajánlott kerülő nem volt életszerű.
Azt ígérték kb. egy hónap alatt végeznek. Nos két hónap lett, amin sajnos meg sem lepődünk. De végre vége a lépcsőzésnek újra használható Budapest egyik legfontosabb bringás átkelője.
